• 1 NEPREHLIADNITE
  Naše pravidelné gurmánske špeciality!
 • 2 VITAJTE!
  Nechajte sa zlákať pohodou a príjemnou atmosférou.
 • 3 SME PROFESIONÁLI
  Spoznáte to okamžite - kladieme dôraz na každý detail. Vaša spokojnosť s našimi službami je pre nás najväčšou odmenou.
 • 4 POHODA A ŠTÝL
  Rôzne prostredia a predsa jeden penzión. Posedenie u nás Vás neomrzí - štýlová reštaurácia, bar, vináreň, cukráreň.
 • 5 GURMÁNSKY ZÁŽITOK
  Príďte ochutnať naše menu - každé ročné obdobie so sebou prináša rôzne chute!

Stravovacie služby  Penzión Fortuna*** poskytuje v nasledovných strediskách, kde sú pre Vás pripravené tie najvyberanejšie regionálne ako aj medzinárodné gastronomické špeciality.
Ponúkame Vám taktiež možnosť usporiadania rôznych rodinných a firemných podujatí, priestor pre firemné školenia, bankety, recepcie, svadby, kde Vám radi pomôžeme pri zostavení slávnostného menu. Pre náročnejších vieme pripraviť špeciálne menu pozostávajúce z viacerých chodov. Strediská sú otvorené denne od 11:00 do 22:00 hodiny.

Penzión Fortuna I.

Restaurant "Forum Sabbathae" :: 24 miest Café & Restaurant :: 20 miest
Vináreň "Bacchus" :: 20 miest Letná Terasa & Záhrada (v prevádzke Máj - September) :: 40 miest
Denný Bar :: 6 miest

Penzión Fortuna II.
Café & Strudel :: 14 miest Letná Terasa & Záhrada - v prevádzke Máj-September :: 16 miest

Du Jour Menu - Denné menu „neobyčajné menu...“
Nie je denné menu ako menu a aj dobre známe domáce jedlá majú svoje čaro a my sme k nim pridali štipku nápaditosti. 2-chodové alebo 3-chodové menu už za skvelú cenu!

Prestige Menu - Hlavné menu „nechajte sa zlákať ročným obdobím...“
Naše hlavné menu, ktoré meníme niekoľkokrát do roka a to v závislosti od sezóny, aby sme Vám ponúkli len jedlá z tých najkvalitnejších surovín.

Déjà Vu Menu - Tematické menu „mali sme tušenie, že tomuto neodoláte...“
V pravidelných intervaloch pripravujeme menu, ktoré je venované vždy inej téme, skvelé jedlo a víno a najbližšie to bude... pozrite si prosím kalendár pripravovaných podujatí

Vítame Vás v jednej z najväčších vinoték-reštaurácií na Slovensku. Ponúkneme Vám vína zo Slovenska, Moravy, Francúzska, Talianska a z ďalších vinohradníckych oblastí sveta. Veď predsa ochutnať dobré víno je ako ochutnať históriu jednotlivých vinárskych krajov a kde ju možno lepšie vnímať, ak nie v starobylej a zároveň malebnej Spišskej Sobote.

Vínna degustácia
Ponúkame Vám možnosť usporiadať vínnu degustáciu. Vhodná zostava niekoľkých vín, jedál, syrov, chuťoviek, odborného výkladu a hudby Vám poskytnú neopakovateľný zážitok. Podrobnejšie informácie získate priamo v Penzióne Fortuna***.
 
Vínna karta
Starostlivým výberom sa snažíme nájsť tú najlepšiu a čo najoptimálnejšiu kombináciu vín z toho, čo nám jednotliví výrobcovia dokážu ponúknuť. Radi Vás o tom presvedčíme a vynaložíme maximálne úsilie k Vašej spokojnosti. V súčasnosti naša ponuka predstavuje takmer 300 druhov vín a našu ponuku neustále obmieňame.

Penzión Fortuna si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny vo vínnej karte nakoľko niektoré vína majú limitované množstvá prípadne sa zmenil ročník. Odporúčame návštevníkom informovať sa o aktuálnych stavoch a zarezervujte si Vaše vybrané víno vopred.

Počas letného obdobia máte jedinečnú možnosť stráviť príjemné chvíle na letnej terase, ktorá sa nachádza na vnútornom nádvorí penziónu. Tiché a útulné prostredie znásobí Váš gastronomický zážitok. Nezáleží či v danej chvíli prší alebo je slnečný deň, keďže celá terasa je plne zastrešená.